Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Belediye Başkanı Muhammed Karakuş yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerin heyecanına ortak oldu.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Taner Şen ile Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere hayırlı dersler dilediler.
Başkan Karakuş;” 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.