Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
EVREN TEZCAN’DAN TEŞEKKÜR…
Kıymetli Ortacalı Yurttaşlarım,
Cumhuriyetçi, Sosyal Demokrat Ortaca hayaliyle çıktığımız bu yolda 31 Mart’ta bir demokrasi bayramı yaşandı.
Ortaca’mızın sosyal belediyecilik anlayışı ile değerini hep birlikte yükseltecek, Ortacamızı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracağız.
Bu bir zafer değil; kentimiz ve hepimiz için yeni bir başlangıçtır. Bu süreçte öncelikle bana oy veren vermeyen tüm halkımıza ve gece gündüz demeden çalışan tüm emekçilerimize çok teşekkür ederiz.