Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
36°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Temiz bir Dalaman için
Çevre bilincinin geliştirilmesi, farkındalık oluşturmak adına sıfır atık ve çevre uygulamaları kapsamında; “Temiz Bir Dalaman İçin” sloganı ile İlçemiz Kayacık Piknik alanı yanında Çevre Temizliği Etkinliği düzenlendi.
Düzenlenen temizlik organizasyonuna, Kaymakam Mesut Yakuta, Belediye başkanı Muhammet Karakuş, Başkan yardımcısı Hüseyin Ertuğrul, Hava Meydan Komutanı Albay Halil Gökçe, Emniyet Müdürü Uğur Şılgın, Jandarma Komutanı Ahmet Kürşat Öncel, Milli Eğitim Müdürü Taner Şen, Kurum Müdürleri, çocuklar, belediye işçileri ve vatandaşlar katıldı