Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
36°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürü Baki Ülgen, Ortaca’yı ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Evren Tezcan da, MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen ile bir araya geldi.
Evren Tezcan, Genel Müdür Ülgen’e ilçedeki muhtarlardan ve vatandaşlardan gelen talepleri ileterek ilçe halkının beklentilerini aktardı.
Tezcan, “Söz verdiğimiz gibi; Ortacalı hemşerilerimizin talep, istek ve şikayetlerinin sonuç odaklı takipçisi olacağız” dedi.
“Ortaca’nın basınç sorununu çözeceğiz”
MUSKİ Genel Müdürü Ülgen, Topgözü kaynaklarını bölgeye kazandırarak ana su teminini orta ve uzun vadede karşılamayı hedeflediklerini ifade etti. Ülgen, Ortaca’daki basınç sorununu çözmek için proje hazırladıklarını söyledi.