Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
36°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Dalaman İlçe Başkanlığı’nı CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş ve parti üyeleri ziyaret etti.
Milletvekili Özcan’ın yaptığı ziyarette dernek yönetim kurulu ve üyeleri karşıladı. Dalaman TEMAD İlçe Başkanlığı bürosunda Yılmaz Şanlı tarafından ağırlanan Milletvekili Özcan’ a ilçe başkanlığı ve dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi. İlçe Başkanı Şanlı ziyaretlerinden dolayı Özcan’a ve beraberindekilere yönetim kurulu adına teşekkür ettiğini belirtti.