Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
CHP Dalaman İlçe teşkilatından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Dalaman Cumhuriyet meydanında çelenk koyma töreni düzenledi.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan program Atatürk anıtına CHP Dalaman gençlik kolları başkanlığı tarafından çelenk sunumuyla devam etti.
Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Dalaman CHP Gençlik kolları başkanı ve Başkan Sezer Durmuş yaptı.
Daha sonra bir araya gelen grup, Atatürk anıtına gelerek marşlar eşliğinde şarkı söyleyerek dağıldı. Törene, CHP Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş, CHP Dalaman kadın kolları başkanı Banu Gedik Çelebi ve parti üyeleri katıldı.
Haber : Güngör ÇOBAN