KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
![KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/05/mm-745x420.jpg)
![REKLAM ALANI REKLAM ALANI](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2022/07/yeldaero.jpeg)
KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ,
ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
![KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI 47ec5465 6acd 4ee8 803f 051fb0a99db3](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/05/47ec5465-6acd-4ee8-803f-051fb0a99db3-745x420.jpg)
KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ,
ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Abdullah Gümüş ve Personelleri Dalaman, Ortaca, Köyceğiz’de bulunan Şehit annelerini ziyaret ederek Annenler Gününü Kutladılar.
![KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/05/3d807e60-d8e2-4033-97d6-52d6555c6187-745x420.jpg)
KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ,
ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Abdullah Gümüş, Salgın nedeniyle buruk bir şekilde kutlanan Anneler Günü’nde Pandemi kuralları dahilin’de Şehit annelerini evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.
Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin günlerini kutlayan Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Abdullah Gümüş, “Karşılıksız sevgi, fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz, onlara duyduğumuz minneti sunduk ve sonsuz sevgimizi paylaştık. Gününün simgesi olan çiçekler hediye ettik. Yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz Vatanı için canlarını ortaya koyan, Vatan Evlatlarımızın aziz şehitlerimizin kıymetli annelerini ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.
![KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ, ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/05/ce381aec-8e19-4985-ac49-d65dff32b263.jpg)
KÖYCEĞİZ SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ ABDULLAH GÜMÜŞ,
ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI