Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
1 Eylül Dünya Barış günü nedeniyle düzenlenmesi planlanan “Uluslararası Ege Barış Kupası” organizasyonu için Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Rodos Belediye Başkanı Fotis Hatzidiakos’u ziyaret etti.
Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Rodos ile Ortaca arasında organizasyon ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Karaçelik “bu çerçevede 1 Eylül Dünya Barış günü nedeniyle 12 yaş grubu çocuklarımızın 4’er takımla katılacağı “Uluslararası Ege Barış Kupası” futbol organizasyonu planlıyoruz. Organizasyonunun iki ülkenin zaten var olan barış ve dostluk duygularını daha da güçlendireceğinden eminiz. Gelecek yıllarda daha da güçlü organizasyonlarla işbirliği yapmayı planlıyoruz” dedi.