Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
ÇEDES PROJE ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET
Milli Eğitim Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalan protokole göre yürütülen ÇEDES Projesi kapsamında öğrenciler Başkan Muhammet Karakuş’u ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Ali Ertem, Atatürk Ortaokulu Müdürü İmdat Çatak ve Şehit Emre Kargın Lisesi öğrencileri Belediye Başkanı Karakuş’u ziyaret ederek program hakkında bilgi verdiler. Zaman zaman bu gibi ziyaretlerin farklı kurum ve kuruluşlara yapılacağını ilettiler. nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan Karakuş, “ nazik ziyaretleri için öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.Bu tarz projeler hem bilgi alışverişi hem de kültürel değerlerimizin gelişmesi için çok önemli”dedi.
Güngör Çoban