DALAMAN HALKI TEK YÜREK OLDU
![DALAMAN HALKI TEK YÜREK OLDU](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/08/Untitled-1-1-745x420.jpg)
![REKLAM ALANI REKLAM ALANI](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2022/07/yeldaero.jpeg)
DALAMAN HALKI TEK YÜREK OLDU
Dalaman Belediyesi, Köyceğiz Beyobası Mahallesine kadar ilerleyen yangın için Köyceğiz Beyobası Mahallesine yardım noktası oluşturdu.
![232759564 10158963015929543 3233236419311077506 n](https://www.dalamangazetesi.com/wp-content/uploads/2021/08/232759564_10158963015929543_3233236419311077506_n.jpg)
Dalaman Gönüllüleri yangın bölgelerinde çalışanlara iletilmek üzere yiyecek, içecek ve yangında kullanılan gerekli malzemeleri yardım noktasına ulaştırıyorlar.
Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ertuğrul, Köyceğiz Beyobası Mahallesine kadar ilerleyen yangın için mahalle merkezinde kurulan koordinasyon alanına destek ziyaretinde bulundular. Ardından yangın alanlarını inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Köyceğiz’de Beş Mahalle tedbir amaçlı boşaltıldı.
Yardım etmek isteyen 0539 653 8848 numaralı Belediye Whatsapp iletişim hattı ile irtibata geçmesi rica olunur.