DOLAR 7,3351
EURO 8,6278
ALTIN 473,87
BIST 9,6032
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla 34°C
Sıcak

altyazılı porno

yabancı dizi izle

Okullararası Güreş Grup Müsabakaları

Okullararası Güreş Grup Müsabakaları
REKLAM ALANI
28.03.2015
161
A+
A-

Okullararası Güreş Grup Müsabakaları

 

Türkiye Okul Sporları Federasyonunun 2015 yılı faaliyet programında yer alan 13-14 Yaş Serbest ve Grekoromen Okullararası Güreş Grup Müsabakaları Ortaca’da yapıldı.

 

Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Murat Sözgen, okul sporları faaliyetleri içinde yer alan güreşlerin bu yıl Ortaca’da yapılmasının kendilerinin mutlu ettiğini söyledi. Müsabakalarda Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, Isparta, İzmir, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak’tan 250 sporcunun mücadele ettiğini belirtti.

Açılış törenine Ortaca Kaymakamı Hüseyin Yılmaz, Türkiye Güreş Federasyonu temsilcisi Nusret Atik, davetliler ve sporcular katıldı.

Çekişmeli geçen müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen törenle verildi.

13-14 Yaş Serbest ve Grekoromen stilde dereceye giren sporcuların yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandığı bildirildi.

 

Grekoremen dereceye giren isimler:

-32 kilogramda

  1. Fuat Çelebi (Afyonkarahisar), 2. Enes Bayram Barış (Isparta), 3. Necati Öcel (Manisa), 3. Adem Uçgun (Bursa)

-35 kilogramda

  1. Ferhat Kanon (Manisa), 2. Mustafa Bostan (İzmir), 3. Mert Yıldırım (Uşak), 3. Serkan Akbulut (Muğla)

-38 kilogramda

  1. Seyitcan Beytekin (Manisa), 2. Himmet Sandıklı (Uşak), 3. Muammer Akman (Antalya), 3. Mehmet Can Çevik (İzmir)

-42 kilogramda

  1. Alihan Bayraktar (Konya), 2. Aziz Akgüneş (Afyonkarahisar), 3. Hakan Arık (İzmir), 3.Şükrü Sina Akdağ (Uşak)

-47 kilogramda

  1. İsmail Küçüksolak (Antalya), 2. Gökhan Kundak (Muğla), 3. Ramazan Kahraman (Uşak), 3. Fatih Osmanoğlu (Bursa)

-53 kilogramda

  1. Ramazan Gül (Muğla), 2. Ahmet Ceran (Konya), 3. Ali Güçlü (Antalya), 3. Burak Ayrancı (İzmir)

-59 kilogramda

  1. İbrahim Tok (İzmir), 2. Efe Emik (Muğla), 3. Halil Erçin (Antalya), 3. Emirhan Aygün (İzmir)

-66 kilogramda

  1. Mustafa Korkmaz (İzmir), 2. Lütfi Furkan Şimşek (Antalya), 3. Emin Özdemir (Aydın), 3. Ahmet İrfan Tanrıverdi (Konya)

-73 Kilogramda

  1. Zeki Batuhan Yılmaz (Isparta), 2. Deniz Erçin (Antalya), 3. Faruk Baki Olgaç (Konya), 3. İhsan Kavak (Afyonkarahisar)

-85 kilogramda

  1. Ali Efe (Antalya), 2. İbrahim Çelik (Isparta), 3. Mehmet Akif Tanrıkulu (Konya), 3. Yusuf Boran Kabakçı (Muğla)

 

Serbest stilde dereceye giren isimler:

-32 kilogramda

  1. Hüseyin Dur (Antalya), 2. Orhan Kutlucan (Bursa), 3. İbrahim Şuayp Ulutaş (Denizli), 3. Ahmet Şahan (Afyonkarahisar)

-35 kilogramda

  1. Yurdahan Şimşek (Antalya), 2. Muzaffer İskender (Bursa), 3. Emirhan Doğan (Bursa), 3. Nuri Uysal (Denizli)

-38 kilogramda

  1. Hasan Tanrıkulu (Antalya), 2. Yusuf Yeşilışık (Bursa), 3. Halil Işık (Aydın), 3. Özgür Sayan (İzmir)

-42 kilogramda

  1. Mazlum Akyol (Bursa), 2. Ceyguh Yaman (Muğla), 3. Burak Aslan (Bursa), 3. Ertan Beyazit (Manisa)

-47 kilogramda

  1. Ahmet Toktaş (Bursa), 2. Ömer Yasin Gökkaya (Antalya), 3. Ali Çalışcı (Isparta), 3. Ali Yıldız (İzmir)

-53 kilogramda

  1. İbrahim Akyiğit (Antalya), 2. Turan Alp Yıldız (Bursa), 3. Bayram Ali İnci (İzmir), 3. Cem Şimşek (Isparta)

-59 kilogramda

  1. Muhammet Çavuş (Bursa), 2. Adem Ayseli (Antalya), 3. Beytullah Günyel (Denizli), 3. Yusuf Kaya (Bursa)

-66 kilogramda

  1. Sedat Ertuğrul Yoksul (Manisa), 2. Şahabettin Taçyıldız (İzmir), 3. Yaşar Aaksoy (Denizli), 3. Kubilay Karakulak (Antalya)

-73 kilogramda

  1. Yılmaz Bakan (Denizli), 2. Zeki Çınar (Bursa), 3. Emre Akkoyun (Manisa), 3. Anıl Caner Üstündağ (Antalya)

-85 kilogramda

Atilla Dumanlar (İzmir), 2. Süleyman Kızılhan (Denizli), 3. Yasin Devran (Antalya), 3. Yasin Erarslan (Bursa)

REKLAM ALANI
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.