Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
Dalaman’da uzun yıllardır karpuz sektöründe uzmanlaşan Musa Saygılı, Havaların iyice ısınmasıyla Denizli yaylasında yetişen organik karpuzları Dalaman halkına satış için sundu. Ptt sokağı girişinde tezgahı bulunan Saygılının karpuzları tüketiciler tarafından beğeni topladı. Yaklaşan kurban bayramı öncesi karpuz almayı ihmal etmeyin diye konuşan Saygılı hizmette sınır yoktur. Herkesin damak tadına hitap eden yayla karpuzlarımızın satışları bir süre daha devam edecektir”dedi.