Muğla 33°C
Açık
Muğla
33°C
Açık
Cts
36°C
Paz
37°C
Pts
36°C
Sal
35°C
DALAMAN BELEDİYE BAŞKANI SEZER DURMUŞ OLDU
Yüksek Seçim Kurulu’nun kesin olmayan sonuçlarına göre 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde vatandaşlardan 16 bin 836 oy alarak CHP Dalaman Belediye Başkan adayı Sezer Durmuş Dalaman Belediye Başkanı oldu.
Sonuçların açıklanmasının ardından parti binasının önünde partililer ile kutlama yapan Sezer Durmuş burada bir açıklama yaptı. Sezer Durmuş, “Öncelikle siz vatandaşlarıma ve CHP Dalaman İlçe Başkanım Bilal Sarıhan ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu başarıyı hep birlikte yaşadık, hep birlikte kazandık, hep birlikte yöneteceğiz.
Vatandaşlar Atatürk Caddesi’nde dev Türk Bayrağı ile şarkılar eşliğinde konvoy yaptı.